12. septembris, 2014

Ar sarīkojumu un pirmās dienas zīmogošanu Latvijas Pasts laidis klajā pastmarku ar Artas dizainu un Jāņa foto «Ainažu bāka». Šī ir devītā pastmarka sērijā «Latvijas bākas», kuru Arta aizsāka 2013. gadā un kas tiks turpināta.


27. augusts, 2014

Latvijas Pasts laidis klajā pastmarku ar Artas dizainu «Vecais Stenders».


12. jūnijs, 2014

Artas «Kurmītis» līdz ar citiem Rīgas pirmās bilžu grāmatu kvadriennāles "Attēlu stāsts" izstādes darbiem visu jūnija mēnesi būs apskatāms Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā, Tērbatas ielā 75 (darba laiks: darbadienās: 9–17).


2. aprīlis, 2014

Artas grāmata bērniem «Kurmītis» piedalās Pirmajā Rīgas bilžu grāmatu kvadrinālē 2014 «Attēlu stāsts». Tā ieguvusi Latvijas poligrāfijas asociācijas diplomu par “poligrāfisko izaicinājumu”.


29. marts, 2014

Artas pastmarka “Grāmatu drukai Latvijā — 425” balsojumā par gada skaistāko patmarku ir uzvarējusi. Liels paldies visiem, kuri balsoja.


15. marts, 2014

Artas veidotā pastmarka “Grāmatu drukai Latvijā — 425” piedalās balsojumā par gada skaistāko patmarku Šobrīd tā ir pirmajā vietā ar nelielu pārsvaru. Balsot var vēl līdz 28.martam.


14. marts, 2014

Grāmatu maketi un bukleti tagad apskatāmi ērtāk. Sevišķi tas jūtams, ja pieslēgums nav sevišķi ātrs, planšetdatoros utml. Esam veikuši vēl neskaitāmus sīkus uzlabojumus, tomēr daudz kā vēl trūkst. Atvainojamies par joprojām nepilnīgajiem darbu aprakstiem.

Pateicamies autoriem un izdevējiem, kuri devuši piekrišanu savu darbu publiskošanai mūsu vietnē. Citus vēl turpinām apzināt.


8. marts, 2014

Pievienota lapa ar Rīgas arhitektūras bildēm.


7. marts, 2014

Pievienotas 7 lapas ar Austrumu ceļojumu bildēm.


3. marts, 2014

Šī saita galvenais jaunums ir pats saits. Šī ir vietnes jaunarajs.lv/jaunarajs.com otrā versija, pilnīgi pārbūvēta no jauna. Jauns tajā ir viss — saturs, bildes, dizains un kods. Kaut arī šī vieta vēl tikai top, mēs nolēmām visu likt virsū, jo iepriekšējā, ap 2000. gadu būvētā vieta bija tiktāl novecojusi, ka šī, lai cik nepabeigta, jau ir daudz pilnīgāka par iepriekšējo. Dažas lappuses gan vēl ir pavisam tukšas, citas vēl uzskatāmas tikai par skicēm, tāpēc lūdzam Jūs būt iecietīgiem. Darba te vēl daudz, bet Jānis darbu turpina pilnā sparā un viss tiks savests kārtībā apmēram mēneša laikā. Kaut kas jauns būs katru dienu, tādēļ aicinām Jūs iegriezties bieži.

Jānis  


1. marts, 2014

Arta plkst.12.30 sniedz pusstundu garu interviju radio «Naba» par gan par Baltijas valstu grāmatu konkursu, gan par konkursu «Zelta ābele«. Jau iepriekš paldies visiem, kuri to klausījās.